info@egyinstitute.cz

Xenonová terapie

5 PLUS a mnohem více aneb „jak v sobě udělat pořádek“

 • velmi účinná a rychlá obnova fyzického i psychického zdraví
 • lékařsky prověřené účinky
 • má ochranný vliv na mozek, kardiovaskulární systém a játra
 • posiluje imunitu a orgány reprodukce
 • výrazně zlepšuje mikrocirkulaci krve v organismu
 • urychluje regeneraci tělesných orgánů a procesy hojení ran
 • koriguje nejrůznější mozkové dysfunkce
 • napravuje sexuální dysfunkce
 • odstraňuje nejrůznější závislosti
 • není návyková
 •  nemá vedlejší účinky
 • nekontaminuje tělo
 • nezpůsobuje alergické reakce
 • nemá kontraindikace

O xenonu
Xenon má jako vzácný plyn zcela unikátní fyzikální a chemické vlastnosti. Je bez chuti, zápachu a barvy. Není toxický, rozpouští se v biologických roztocích a snadno prochází buněčnými membránami. Díky tomu má schopnost jedinečným způsobem působit na fyziologické a buněčné procesy. Z organismu rychlevychází ven, a to především skrze plíce. Nepatří mezi návykové látky a nelze na něj získat závislost. Účinnost xenonu je neuvěřitelně vysoká. Nemá vedlejší účinky ani kontraindikace, nezpůsobuje alergii, nevolnost a nekontaminuje tělo.

Xenon v medicínské praxi
Xenon má na lidský organismus mimořádně pozitivní širokospektrální účinky, které jsou známy od 80. let minulého století a postupně našly široké a velmi efektivní uplatnění v kardiologii, neurologii, psychiatrii a mnoha dalších oborech. Na téma použití xenonu v medicíně bylo postupně publikováno mnoho odborných článků, obhájeno více než 9 dizertací, obdrženo více než 30 patentů. Používání xenonu je povoleno ve 12 zemích evropské unie.
Xenon velmi pozitivně ovlivňuje krevní oběh a optimalizuje velmi rychle veškeré procesy odehrávající se v kardiovaskulárním systému. Výrazně zlepšuje mikrocirkulaci krve v organismu. To umožňuje řešit pomocí xenonu velmi efektivně problémy krevního oběhu, odstraňovat následky mozkové mrtvice, srdečního infarktu a zlepšovat stav prakticky jakýchkoli orgánů díky jejich lepšímu prokrvení. Urychluje jejich regeneraci. Urychluje procesy hojení ran. Napravuje sexuální dysfunkce. Posiluje imunitní systém a orgány reprodukce. Účinek se projeví téměř okamžitě po terapii. Dokáže blokovat překyselení
organismu a snižovat aktivitu stresových hormonů. Má proto schopnost odstraňovat deprese, stresové syndromy nejrůznějšího původu a poruchy adaptace. Velmi rychle koriguje nejrůznější mozkové dysfunkce, autismus, odstraňuje úzkostné stavy, psychosomatické bolesti, záchvaty paniky, fobie, závislosti (alkoholová, drogová, kouření apod.), migrény, bolesti hlavy a jiné druhy bolestí, zlepšuje náladu, normalizuje spánek, odstraňuje nespavost. Významně zvyšuje pracovní výkonnost, schopnost soustředění, schopnost skládat zkoušky. Zlepšuje paměť. Podporuje obnovu duševních schopností.

Xenonová terapie je účinná metoda, jak umožnit našemu biopoli „udělat v sobě pořádek“ a působit na tělo tak, aby z něj zmizely choroby a neduhy, a to i chronického rázu.

Průběh a jak se připravit.
Xenonová terapie formou inhalace je prováděna na certifikovaných přístrojích s použitím čistého xenonu pro lékařské použití v kombinaci s kyslíkem. Terapie trvá 20 – 25 minut.

Před terapií se doporučuje nejíst žádné potraviny minimálně 2-3 hodiny a nepít minimálně půl hodiny.
Účinnost inhalací může trvat 24 hodin, ale i několik dní.

Xenonová terapie se nesmí používat při akutních psychických chorobách, akutní intoxikaci drogami, alkoholem.
Řízení motorových vozidel je možné 15 minut po terapii.